Hizmetlerimiz

Hizmetler

Hizmetlerimiz

Doğru Ekspertiz

Kullanılmış araç alımında en önemli faktör araç geçmişi ve mevcut araç durumu hakkında detaylı ve doğru bilgiye ulaşmaktır. Uzman kadromuz alacağınız araç hakkında size en doğru ve en güncel bilgileri temin edecektir. Trusty ’den alacağınız araç 101 nokta kontrolünden geçirilerek eksiklikleri tamamlandıktan sonra bağımsız ekspertiz firması Tüvsüd tarafından tam ekspertiz raporu hazırlanır ve detaylı temizlikten geçirildikten sonra satışa sunulur. Yani Trusty’den araç alırken ne aldığınızı bilerek alırsınız.

Doğru Fiyat

Alacağınız aracın doğru kontrollerden geçip aracın gerçek fiyatının belirlendiğinden emin olacağınız bir satın alma deneyimi yaşarsınız.

Takas İmkanı

Sahip olduğunuz aracınızı Trusty ’e getirerek yerine beğendiğiniz herhangi bir aracı alabilir, çıkabilecek fiyat farkını ister peşin, isterseniz anlaşmalı bankalarımızdan kredi kullanarak cazip taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Nakit Alım

Aracınızı satmak isterseniz bir telefon kadar yakınız. En doğru fiyata aracınızı satın alır, ödemesini aynı gün nakit olarak yaparız. Bu sayede hem güvenli bir alışveriş yapmış olur hem de zamandan kazanırsınız.

Konsinye alım

Dilerseniz aracınızı sizin adınıza satarız. Satmak istediğiniz aracın ekspertizini yapar, detaylı temizliğini yaptıktan sonra sizin istediğiniz bir fiyata küçük bir komisyon karşılığı satabiliriz.

Kişiye Özel Araç Temini

Hayal ettiğiniz aracın özelliklerini formumuzu doldurarak bize ulaştırın. Sizlere en uygun aracı en doğru fiyata bulalım.

Özel Kredi Seçenekleri

Anlaşmalı bankalarımız ile sunduğumuz özel kredi seçenekleriyle, uygun koşullarda bankaya gitmeden sadece kimliğinizle, aracın kasko değerinin aşağıdaki seçenlerle kullanma imkanınız olur. Bankaya gitmeden sadece imza karşılığı ile bir kahve içimi süresinde kredinizi kullandırıp sizi bir saat içinde yeni aracınızla uğurlarız.

Kasko değeri üzerinden
0 - 400.000 TL %70
400.001 TL – 800.000 Tl %50
800.001 TL – 1.200.000 TL %30
1.200.001 TL – 2.000.000 TL %20

Sigorta İşlemleri

Bünyemizde bulunan 9 farklı sigorta acentelikleri ile aracınıza ve bütçenize en uygun trafik sigortası ve kasko sigortanızı yaparız. Sigorta yenileme zamanını ve ihtiyaç anınızda işlemlerinizi uzman personellerimiz ile takip ederiz.

Hızlı Satın Alma

Alacağınız aracın noter, devir ve ruhsat işlemleri Trusty tarafından yürütülür, konforlu bir ortamda araç seçerken bürokratik işlemler ile vakit harcamazsınız. Böylece hacizli, rehinli ya da çalıntı bir araç alma riskiniz ortadan kalkar.