Hakkımızda

 

Trusty Auto Center , 30 yılı aşkın bir süredir Adana’da çeşitli sektörlerde başarıyla hizmet veren Onatça Grup bünyesinde ikinci el araç alım satım hizmeti veren bir kuruluştur. İsmi otomotiv sektöründe güven ve kalite ile anılan Onatça, bu güveni kullanılmış araç sektörüne de taşımayı amaçlamaktadır.

Trusty her marka, model ve yaşta araç alım satım hizmetini, sadece Adana’da değil tüm Türkiye’de vermektedir. İkinci el araçlarda "Garantili" ve ‘’Güvenilir’ hizmet sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla kontrole tabi tutan bir markadır.

İşinde uzman personeliyle, araç devir, noter, ruhsat ve kredi işlemlerini, müşterileri adına gerçekleştirmekte, Her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunarak ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını sağlamaktadır.

Trusty Auto Center olarak vizyonumuz; Müşteri memnuniyeti, güven ve kalite odaklı hızlı hizmetimiz ile kullanılmış araç sektöründe akla gelen ilk isim olmak ve araç alacak kullanıcılara gönül rahatlığıyla satın alma deneyimi yaşatmak.